عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 27

3,169 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بمساحة 500م للبيع في كمبوند ذا إيستيتس

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فلات مساحة 1019 م استلام فوري للبيع ذا استيتس

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ١٬٠١٩ متر مربع

    ٩٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في اليجريا الشيخ زايد استلام فوري موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ١٦١٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في فيلدج ويست الشيخ زايد قرب الربوه

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن بأقل سعر علي الجولف في اليجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا مستقلة جاهزة للاستلام سور مع الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى الشيخ زايد فى باتيو فيرا من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٢٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لافيستا كمبوند باتيو فيرا الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٤١ متر مربع

    ١٠٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من لافيستا بكمبوند باتيو فيرا في زايد

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فيلا للبيع في كمبوند رويال سيتي

    متصدر

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أليجريا

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٤١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز _ فيو علي الجولف

    X Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر في فيلدج ويست فيو مفتوح

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مودرن _ فيو مفتوح

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبة من النادي _ اكبر مساحة شقة ارضي ف كورتيارد

    X Hub logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبه بالتكيفات برايم لوكيشن في دورا

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٦٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز في موقع استراتيجي–فيليدج ويست

    Beltone logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٥٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز يطل علي لاندسكيب إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٨١٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيلدج ويست بسعر فرصة حقيقية

    Remax Westway logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أستلام فوري في ذا ستيتس سوديك بجانب فاي

    Property Hills VIP logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس أستلام فوري كمبوند ايتابا بجانب الربوه

    Property Hills VIP logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في أرقى كمبوندات زايد- سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 190م في قلب زايد ب5% مقدم واقساط علي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري تقسيط بمقدم 1.9م او 29م كاش

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع