عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 31

3,173 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف متشطبه+Acs بالشيخ زايد مقدم3م بسعر21م

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف متشطبه+Acs بالشيخ زايد مقدم3م بسعر21م

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف متشطبه+Acs بالشيخ زايد مقدم3م بسعر21م

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بيفرلي هيلز، المرحلة 1 - ٤ غرف نوم، الأرض ٧٤٨

    AMAKEN Misr logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع متشطبة بالكامل صف أول على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس امام النادى الاهلى قسط كوارتر 640ألف-كاش15م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للايجار في باتيو الزهراء

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس امام النادى الاهلى قسط كوارتر 640ألف-كاش15م

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس امام النادى الاهلى قسط كوارتر 640ألف-كاش15م

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كمبوند ذا استيتس سوديك زايد الجديدة

    Best Deal For Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | تاون هاوس في إيتابا – جاهز للاستلام

    RE/MAX Everest logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | تاون هاوس في إيتابا – جاهز للاستلام

    RE/MAX Everest logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بيل إير – بيفرلي هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بيل إير – بيفرلي هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بيل إير – بيفرلي هيلز

    RE/MAX Everest logo image

4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بيل إير – بيفرلي هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في برايم لوكيشن استلام فوري بفيو مفتوح

    Crown Stone Realty logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٤٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٬١٦٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس استلام قريب بسبع لقطة بالشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة 270م باعلى تبه فى زايد بمقدم4.7 مليون

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة 270م بمقدم 4.7مليون فى قلب زايد

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوديك بالشيخ زايد

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٥٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوديك نيو زايد

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٥٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لقطة ٥٠٠ متر للبيع في رويال سيتي

    West City logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري فيو لاجون بقلب الشيخ زايد اقساط

    Rokn Real Estate logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٧٣٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٥٬٦٠١ جنيه/متر مربع