عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 25

3,173 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل فv-levelم المالك مباشر جاهزه للسكن فوري

    Property Group logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بافضل سعر في فيلدج ويست بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس بسعر السوق - الصف الثاني

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - إطلالة مباشرة على ملعب الغولف من جهتين

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - طابقين مرتفعين (نمط علوي) - إطلالة على سيتي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم مع روف – كاملة التشطيب – موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Lake View Villa, Luxury Finishing, Installments

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبةفي ذا استيتس ريزيدنس بالقرب أركان بلازا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد بتصميم حديث وسقف مرتفع ذا ستيتس زايد

    Anchor for Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة سوبر لوكس رويال سيتي بيع .

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس إعادة بيع – إطلالة مفتوحة على اللاندسكيب

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٣ متر مربع

    ٩٦٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع بكمبوند كازا سوديك

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين كورنر |أرض أكبر|فيولاند سكيب بحيرة في استيتس

    Residia logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بكمبوند الجريا صف اول جولف

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٧ متر مربع

    ٢٤٥٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هوس استلام فوري دقائق من مطار سفنكس

    Property Hills VIP logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون في كمبوند لافيستا فيرا فيو مفتوح

    Crown Stone Realty logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٤٨ متر مربع

    ٢٠٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع داخل كومبوند فيليج يست الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في موقع مميز – كمبوند Beverly Hills

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٤٤١ متر مربع

    ٨٦٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس للبيع بالتقسيط في The Estates

    متصدر

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس للبيع بالتقسيط في The Estates

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالتقسيط في كمبوند The Estates

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري لقطة بجانب الربوه مباشرة

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بأقل سعر لافيستا شيخ زايد استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع