عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 32

3,172 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    برايم تاون هاوس ريسيل جاهز امام بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في ويستاون فيو لاند سكيب

    Emkan for Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع بنتهاوس في كورتيارد سوديك

    Emkan for Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٩٥٩٬٧٥٣ جنيه

    اميز فيلا للبيع فى كايرو جيت بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في الجريا بحمام سباحه

    Emkan for Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٤٢ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى فيلا للبيع فى ويستاون موقع مميز فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ١١٤٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم فورى تاون هاوس متشطب فى أليجريا بجانب الربوة

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ويستاون موقع مميز فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع تشطيب التر سوبر لوكس ف بيفرلي هيلز مرحله2

    DMG logo image

4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع فى كمبوند كازا سوديك اميز موقع

    Square Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس متشطب للبيع فى كمبوند كازا سوديك اعلى

    Square Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه ارضي بجاردن بيع في كمبوند كورتيارد سوديك

    متصدر

    DMG logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري أخر كوادرو في الباتيو زهراء علي 3 سنوات

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف باتيو الزهراء بمقدم 2,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة - صف أول على ملعب الغولف - سعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كمبوند سوديك بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٣١ متر مربع

    ١٣٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز - فيلا للبيع - كمبوند اتريو - الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٨٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 255م للبيع بنص السعر على وصلة دهشور

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلتك 255م بسعر شامل كل التكاليف في الشيخ زايد

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أتريو من إيوان (مُشطبة بالكامل)

    RE/MAX Al Mohager logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٨٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى فيلا بالقسط فى باتيو زهراء جنب ابراج زد

    property hills Elite logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجانب نايا بكمبوند ذا استيتس بفيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع