بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 56

1,977 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بنيو جيزة بموقع متميز جدا

    Sign Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٨٢ متر مربع

    ١٠٠٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٧٧٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في فيو علي جنينه واسعه بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنه خلف مول العرب مقدم 1.3مليون-9م كاش

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٤٠٨٬٦١٠ جنيه

    أقل سعر فيلا D استلام فوري ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بمساحه213م بموقع مميز و القسط علي 4سنين

    property hills Elite logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بمساحه213م بموقع مميز و القسط علي 4سنين

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٩٠٥٬٨٠١ جنيه

    فيلا ٣ غرف في Badya Palm Hills

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بمساحه213م بموقع مميز و القسط علي 4سنين

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنه خلف مول العرب مقدم 1.3مليون-9م كاش

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 260م-3غرف متشطبة فيومتميز وبأقل اوفر ف وودفيل

    Bright logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا 3غرف High Ceiling بأقساط

    Apart Real estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنه خلف مول العرب مقدم 1.3مليون-9م كاش

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بيع فيلا في موقع مميز جدا جاهز للتسليم

    The X Site For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنه خلف مول العرب مقدم 1.3مليون-9م كاش

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بالتقسيط Phase 3 للبيع في ذا كراون

    Driven Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جولف إكستنشن وودفيل بالم هيلز

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنه خلف مول العرب مقدم 1.3مليون-9م كاش

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٤٠٨٬٦١٠ جنيه

    أقل سعر فيلا D استلام فوري ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بمساحه213م بموقع مميز و القسط علي 4سنين

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخره بأقل سعر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٣٥٥٬٩٤٠ جنيه

    استاندالون في سوديك karmell جاهزه للاستلام الفوري

    Egypt Best Properties logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٣٧ متر مربع

    ٥١٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو جيت فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع