بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 54

1,977 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى وصلة دهشور مقدم ٣ مليون اقساط علي ٦ سنوات

    Brokers Hub logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المميزة 3غرف مقدم5% على 10سنين_ O WEST

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٧٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد ويست | فولي فيرنشد | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة م230

    property hills Elite logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بمقدم1.880.000مع لافيستا زايد قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في ماونتن فيو – أكتوبر بارك

    Crafters Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا جاردن للبيع بالقرب من مول العرب

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢١٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد الجديدة مساحة 200م اقساط

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٣٥٥٬٩٤٠ جنيه

    استاندالون في سوديك karmell جاهزه للاستلام الفوري

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٣٧ متر مربع

    ٥١٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى نيو زايد بمقدم 750الف واقساط ل14 سنة

    إبداع logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل سعر داخل كمبوند بالم هيلز

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف نوم – استلام خلال سنة – مقدم + أقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٩٦٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | ماونتن فيو تشيل أوت بارك

    Flag square Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | بادية – بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ب6اكتوبر مساحة 440م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع داخل ماونتن فيو اكتوبر بسعر لقطه

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع استلام سنتين في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك المميز في O west باقساط علي 9 سنين

    Realm Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٠٬٤١٩ جنيه/متر مربع