بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 55

1,977 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا بحري مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر مميز استلام فوري بأقل سعر م² فيChillout

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام جاردن فيو فى ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا رائعة نصف مكتملة في مجمع آيفي،

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٧٦٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك علي اميز لوكيشن دايريكت وصلة دهشور

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى نيو زايد موقع مميز وتقسيط حتى 10سنين

    إبداع logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى قلب زايد الجديدة باقساط على 14 سنه

    إبداع logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه اللوكشين وسعر كمبوند دريم لاند 6 اكتوبر

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين261م بمقدم 4.7مليون, يوجد خصم 30% على الكاش

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٨٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3غرف بافضل لوكيشن بنيو زايد بالتقسيط مع اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا متشطبه بافضل لوكيشن مع اعمار وباقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بمقدم 5% فقط واقساط على اطول فترة !

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 174م برايم لوكيشن مقدم 5%واطول فتره سداد

    Evergreen Properties logo image

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٣٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله امام بيفري هيلز بالشيخ زايد اقساط 8 س

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم تاون هاوس فOne33 بأقل سعر ف الماركت وخصم 39%

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في الما بالقرب من اركان

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تون هاوس طابق واحد تشطيب كامل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٦٥٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين261م بمقدم 4.7مليون, يوجد خصم 30% على الكاش

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٨٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١١٬٨٦٧٬٩٣٤ جنيه

    أقل سعر فيلا كورنر ريسيل في سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين261م بمقدم 4.7مليون, يوجد خصم 30% على الكاش

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٨٬٠٠٧ جنيه/متر مربع