بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 38

1,993 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٦٬٨٦٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فى PX مقدم 5% و قسط حتي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مفتوحة في ريفرز زايد الجديدة تقسيط 11

    Evergreen Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز في نيوم أكتوبر للسكن أو الاستثمار

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك تشطيب كامل بأرقى كمبوند في أكتوبر

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري في m4

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط فيلا فى موقع مميز فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق فيلا 275م بفيو مميز موقع مميز الان

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن فيلا 264م استلام فوري فيو مميز الان !

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في اي سيتي اكتوبر بمقدم 100 الف

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 4 غرف استلام قريب متشطبه لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بموقع حيوي وفيو مباشر على النيل

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع بينت هاوس - جاهز للاستلام - موقع مميز

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس فيو مفتوح في شيخ زايد

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند امام مول مصر

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ذا استيتس سوديك – زايد الجديد

    Remax Westway logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أقل سعر في الماركت-تشطيب كامل- بيل في

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٣٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا G استلام فوري ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص تشطيب للبيع في بالم فالي بالم هيلز

    Home Valley logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٣٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا G استلام فوري ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل في كمبوند سوان ليك-استلام 2028

    RE/MAX Everest logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٤٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٤٢٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد للبيع في هيلز اوف وان نيو زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٥٢٬٥٩١ جنيه

    استلام فورى فيلا مستقلة للبيع في باديا بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص موقع مميز في بي اكس فيلا للبيع بمقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نوع M استلام فوري بمقدم وتكملة اقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٠٬٧٦١ جنيه/متر مربع