بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 41

1,996 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيو لفيلا استلام قريب 195م بأقل سعر فنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس كورنر 250م متشطب بالكامل

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 7 سنين في تاون 200م فيو مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 7 سنين في توين 255م فيو مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة 265م في موقع مميز بمقدم2.5م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة وكورنر للبيع بأميز موقع بكيفا

    Property Hills Star logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كومباوند بيل في، نيو زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزة في موقع استراتيجي بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالقرب من Mall of Arabia بمقدم 2M

    property hills Elite logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالقرب من Mall of Arabia بمقدم 2M

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالقرب من Mall of Arabia بمقدم 2M

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالقرب من Mall of Arabia بمقدم 2M

    متصدر

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالقرب من Mall of Arabia بمقدم 2M

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند ماونتن فيو الشيخ زايد بأقل قسط

    Crown Stone Realty logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في قلب الشيخ زايد بجوار رويال سيتي

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس برايم لوكيشن في او ويست بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٧٧٨ متر مربع

    ٦٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر لفيلا 424م دور واحد بموقع مميز بالكارما

    Property Hills Star logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول طرح فيلات ف one 33 تقسيط ع 9 س ومقدم 5% فقط

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى سولانا بدون مقدم و قسط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا ريسيل لوكيشن مميز باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل فى او ويست استلام سنة قسط 6س

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك سكاي فيلا 160م بسعر خيالي وانظمة سداد مرنه

    شارع حوض 10 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك يارد فيلا 230م بسعر خيالي وأنظمة سداد مرنه

    شارع حوض 10 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣١٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا ستاندالون فيلا بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع