بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 43

1,996 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في زايد - متشطبة بالكامل - 5%

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري- أفضل سعر-لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري- أفضل سعر-لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو لاند سكيب فى ذا كراون بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري بحديقة استلام فوري باميز موقع

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يونت مميزة تاون هاوس استلام فوري بسعر مميز في كيان

    Realm Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو لاند سكيب فى جولز بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو لاند سكيب فى جولز بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240 م للبيع في كمبونداويست ستلام ٢٠٢٧ نص تشطب

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا سوديك

    Niche Investments logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240 م للبيع في كمبونداويست ستلام ٢٠٢٧ نص تشطب

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا

    Niche Investments logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٩٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزرة كورنر + حديقة + بحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٤٨٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الماركت: بارك فيلا دايركت علي النادي

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type G في موقع متميز في باديه بالم هيلز

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ريسيل 240م متشطبه فى سولانا باقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 176م إلورا بموقع مميز وتقسيط طويل

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا راقية 256م بجاردن 245م وبسعر خيالي

    شارع حوض 10 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٣١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ف اخر قطعة ارض ف زايد بسعر الطرح الاول

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا استلام فوري اطلالة علي الاهرمات خصم 45 %

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا بكمبوند كازا – بيفرلي هيلز,الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ماونتن فيو أكتوبر بارك بحيرة

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستاندالون فاخره بأقل سعر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع