بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 35

1,993 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٩٩٠٬٠٤٠ جنيه

    فيلا في استاتس سوديك تشطيب كامل بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٤٥٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ستاندالون فيلا للبيع بالتقسيط ليك فيو

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٧٨٦٬٦٠٠ جنيه

    فيلا على لاندسكيب ومساحة حديقة كبيرة بمقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٨٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في اب فيل بالقرب من بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٨١ متر مربع

    ١٧٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا اي سيتي اكتوبر استلام فوري 280متر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اقل سعر ماركت في كيفا- 6 اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٣٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية بسعر مميز- توين هاوس نصف تشطيب

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاجاهزةللسكن للبيع في باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه كامله

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع برايم لوكيشن فيو لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (فيلا تشطيب كامل – سمارت هاوس – كمبوند أليجريا)

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة م230

    property hills Elite logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس212م فPXبرايم لوكيشن استلام سنتين

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فى PX مقدم 5% و قسط حتي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد تاون هاوس تشطيب كامل باقل سعر استلام قريب

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة 430م قسط

    property hills Elite logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع