بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 2

1,988 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 430م في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٠٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيلا استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٠٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيلا استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠١٩٬٣٦٢ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بخصم 40% ومتاح قسط علي 7سنين

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فوري في MV4 أكتوبر بدون مقدم قسط 7سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • إس في إن شيدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في الشيخ زايد مع لافيستا

    Selection Code logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٩٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فوري في نيوم أكتوبر بأقل سعر وقسط

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري باقل سعر في المنطقه باقساط

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بخصم 35% واقساط علي 11 سنه

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبه بالكامل للبيع في باتيو الزهراء

    Driven Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • لا كاسيل 9

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    Zaya Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فاميلي هاوس جاهزة الاستلام والمعاينة في بالم

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة تكملة أقساط دور واحد استلام فوري للبيع

    Rokn Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة في مينا جاردن سيتي – الحي المتمي

    Home Select for real estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة 364موقع بجوار بيفرلي هيلز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة 364موقع بجوار بيفرلي هيلز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في او ويست استلام فوري نصف تشطيب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا لوكيشن مميز بافضل سعر فيو لاندسكيب

    متصدر

    Citizen Home logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٤ متر مربع

    ١٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات باديه أكتوبر بأقل مقدم وأقساط مريحة جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بمقدم 5% وعلى اقساط حتى 2036

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بأقل سعر و أميز موقع -بيل في

    why solutions logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٧٤٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • جوزال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Khalij Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type K للبيع في بادية–موقع مميز|استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٤ متر مربع

    ٧٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو في باتيو الزهراء جاهزه للاستلام افضل لوكيشن

    Element logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240 في موقع مميز بمقدم 3 مليون في نيو زايد

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ويستاون فيلا فريدة من نوعها،

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز علي اللاجون مع تسهيلات

    The Choice For Real Estate logo image

3

    6

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع