بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 6

1,988 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبه للبيع في كمبوند باتيو الزهراء

    Driven Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع جراند هايتس – الشيخ زايد

    Flag square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة320م

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ببالم هيلز اكتوبر مساحة 240م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل 240م استلام فوري في Atrio - Iwan

    Promax Property Investors logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • سوليمار جرين 5

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Solimar Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد الجديدة مساحة 200م اقساط

    property hills Elite logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف قلب الشيخ زايد مساحة 350م اقساط

    property hills Elite logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 350م اقساط

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٤٢٢٬٨٠٦ جنيه

    فيلا للبيع او ويست -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٠٬٢٩٢٬٢٥٨ جنيه

    فيلا "دور واحد" فاخرة للبيع في هيلز أوف وان

    Aqarpedia For Resale logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • فيرت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PALMIER DEVELOPMENTS
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٣٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع ف سوديك الشيخ زايد اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٧٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بيرلا في جوفال, مقدم 5%, قسط 8 سنوات

    Smart Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٣١٠٬٠٥٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بأقل سعر للبيع في كيفا – ٦ أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في نيوم – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • جوفال

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٥١٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سيتي فيلا متشطبه بمرحله ويستاون بسوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة 3 غرف مع حمام سباحة خاص وتقسيط8س

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس فيو مميز في كمبوند سولانا ويست

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٤٧٧٬٥٦٢ جنيه

    فيلا استلام فوري بخصم 35% و قسط علي 11 سنه

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس ف Vye برايم لوكيشن قسط عل 10س

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ستون جيت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    LHD Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الجريا سوديك

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 220م فيو لاندسكيب ب5% مقدم على 10 سنين EQUAL

    Promax Property Investors logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    3 غرفة