بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 5

1,988 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 383 متر فورى ب¾ تشطيب بالقسط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ٢٠٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز 6 اكتوبر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز في كمبوند نيوم 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مُجددة بالكامل من إعمار - بالتقسيط

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سولانا زايد الجديدة شقق فاخرة وأنظمة مميزة

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • بالم فالي 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وان استورى للبيع في نوفيللا بمقدم صغير

    Hefnawy Group logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 9 سنين فيلا للبيع في او ويست اكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مُجهزة بإطلالة على ملعب الغولف والبحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type-M استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 260م

    property hills Elite logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • بيل آمي 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا بارك في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Beltone logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو الانهار في جيريان من ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميني فيلا امام بفرلي هيلز بأعلى خصم للكاش

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Belle Vie Lake Villas نيوزايد

    RE/MAX Everest logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Belle Vie Lake Villas نيوزايد

    RE/MAX Everest logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أيارو فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أيارو

    3 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز جولف فيو

    Vira Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقة للبيع في بالم هيلز جولف

    Vira Real Estate logo image

3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 314م اقساط

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في موقع مميز – كمبوند Beverly Hills

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٤١ متر مربع

    ٨٦٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 108 شهر في تاون 198م فيو لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٨٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • سوليمار جرين 4

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٥٥٬٥٥٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Solimar Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع بجوار مطار سفنكس الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد الجديدة مساحة 200م اقساط

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ب6اكتوبر مساحة 350م بالشيخ زايد اقساط

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل سعر بكمبوند بيراميدز هيلز

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • ذا نوتش 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة