بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 10

1,993 عقارات أخرى
  • 22

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل كورنر بأقل من سعر الماركت في جولز

    Evergreen Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فى PX مقدم 5% و قسط حتي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في سولانا ويست

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل متشطبة بالكامل بأقل سعر في سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في مشروع One33 بالتقسيط علي 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • فيينا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dream Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيينا

    3 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٣٬١٧٣٬٢٥٠ جنيه

    للبيع – فيلا تاون هاوس فى باديا اقساط على 12سنه

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٣٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل لوكيشن مميز باقل سعر استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل ف او ويست اقل من سعر الشركة استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا one story استلام فورى للبيع فى o west

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس سعر مميز استلام فوري فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦١٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • مون هيلز ٣

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sakan
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بحري 3 غرف نوم استلام فوري افضل سعر

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك فيلا في سولانا بمقدم مرن

    RE/MAX Everest logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في كمبوند جولز – جاهز للسكن

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر فيو لاند سكيب سوديك شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • صن سكوير ٣

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالكامل دقائق من وصلة دهشور

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أرضي بحديقة للبيع ماونتن فيو تشيل أوت فورًا

    Remax Westway logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة أمتلاك فيلا 174م بحوض 10بالحزام الاخضر

    شارع حوض 10 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 240م في كمبوند صن كابيتال 6 أكتوبر

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنرتاون هاوس للبيع موقع مميز الشيخ زايد بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي الخليج

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Khalij Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بارك فالي

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع كمبوند او ويست برايم فيو

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ١٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أقل من سعر السوق في بيل في | إعادة بيع

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٧٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس إستلام فورى فى ألما أمام بارك ستريت

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم تاون هاوس مودرن فى ذا كراون بجانب جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر استلام فوري كمبوند كارما جيتس

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع