عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محور 26 يوليو, صفحة 7

281 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاخرة كاملة التشطيب في NMQ الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩١٢٬٦٦٠ جنيه

    فيلا متشطبة 250 م² - قسط ٩٠٠ الف، سعر كاش ٢٠ مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع: شقة بحديقة كمبوند - جويا

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في الشيخ زايد استلام شهور محور 26 يوليو

    Falcon for Real Estate logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه+ رووف جاهزه للسكن بفيو مميز فى كليوباترا

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فى كليبوبترا اسكوير امام جاليريا 40

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس برووف متشطب في بامبو بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٤٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه بفيو حمام سباحه مقدم 800ألف كاش 9م

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري بالقرب من الخمائل بسعر مميز

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن فوري 193متر في كليوباترا علي 4 سنوات

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تشطيب كامل بالتكييفات بموقع مميز في بامبو

    The Way logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة بالتكييفات فى نمق بجانب بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه مع احسن المطوريين ب قسط يصل ل 10 سنين

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهزة للسكن للبيع في كليوباترا امام اركان

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ٢١٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز فى أرقى كمبوند سكنى سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 220 متر استلام فورى بمقدم و قسط 6 سنين

    property hills Elite logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بجانب بالم هيلز

    Inn Properties logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى بجاردن مقدم 4م-16م كاش

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في نمق مباشرة علي وصلة دهشورعلي10س

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٦٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م متشطبه فى التوسعات الشرقيه من بالم هيلز

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 225 م جاهزة للسكن في جويا امام اركان

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم0%شقةبالمطبخ والتكييفات مباشرة على وصلةدهشور

    Square Real Estate logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع بمقدم0% تاون هاوس علي اطول فترة سداد

    Square Real Estate logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في إيفر ويست استلام قريب محور 26 يوليو

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧١٬٤٨٧ جنيه/متر مربع