شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 98

16,542 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بسعر لقطه بمقدم 10% وقسط ع 8 سنين

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن فوري في كليوباترا 193متر علي 4 سنوات

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٧٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٣٬٨٨٥ جنيه

    شقة في كومباوند چولز في ٦ اكتوبر

    Beltone logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٢٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بسعر لقطه بمقدم 10% وقسط ع 8 سنين

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 198م استلام فوري امام مدخل زايد4 قسط على 12شهر

    Promax Property Investors logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٩٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م بجاردن كبيرة استلام فوري تقسيط 18 شهر

    Promax Property Investors logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٠٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش ٢٠٠ م شارع عبد المنعم رياض مسجلة

    متصدر

    Top Level logo image

    شارع عبد المنعم رياض, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بسعر لقطه بمقدم 10% وقسط ع 8 سنين

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    149م لاند سكيب بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق فيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م تشطيب كامل للبيع في الحي 16- الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٩٠٬٤٣٥ جنيه

    استلام فورى شقة متشطبة 144متر زيد اعلى فيو فى زايد

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣١٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بسعر لقطه بمقدم 10% وقسط ع 8 سنين

    Property Hills... logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة متشطبة على حمام السباحة - فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل فى فيليدج ويست درة تقسيط 8 سنين

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل و استلام فورى فى بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع في ويستاون سوديك متشطبة سوبر لوكس

    West Field Property Consultancy logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بسعر لقطه بمقدم 10% وقسط ع 8 سنين

    Property Hills... logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بيراميدز هيلز اورا تقسيط على 5سنين

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بسعر لقطه بمقدم 10% وقسط ع 8 سنين

    Property Hills... logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب في المستثمر الصغير -الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات ريسيل ب او ويست فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بسعر لقطه بمقدم 10% وقسط ع 8 سنين

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 155م استلام فوري بفيو مميز الان فقط

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس خدمة فندقية من كراون بلازا متشطب

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م | 3 غرف | ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Aqar Dayem logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع