شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 88

16,542 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في السياحيه السادسه-موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٣٠٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بي اكس بالم هيلز لوكيشن مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب فاخر بقلب الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في قلب الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٥٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبوند جرينز - زايد - مطل على بيحرات

    Osoul Misr logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في السياحيه الرابعه

    RE/MAX Everest logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٢٣٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى دره ڤلدج ويست - الشيخ زايد

    Beltone logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع٢٢٠م في ش نادي الصيد الدقي

    Royal Home logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس في بادية بالم هيلز-موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي واسعة في التوسعات الشمالية – ٦ أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3غرف متشطبه للبيع بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديرة سيتي – جنوب الحي الرابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع عند محورالبوليفار مميزة

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١٨٢٬٠٠٠ جنيه

    222م بسعر مميز the 8 الجابري 10% مقدم و10 سنين قسط

    Promax Property Investors logo image

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬١٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 185م بسعر مميز في زيد ويست - الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع وفيو مميز في ماونتن فيو اي سيتي-The lake

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه - للبيع - جرين 3 - تشطيب مودرن

    Osoul Misr logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 175م في كمبوند ديار

    RE/MAX Everest logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس -للبيع -فيلدج ويست -الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 250م فيو حمام سباحه للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري قسط 12 سنوات استلم شقة متشطبة بالكامل

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالكامل للبيع بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة - شقة واسعة في بيفرلي هيلز للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع