شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 89

16,542 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس من بالم هيلز، ثلاث غرف نوم

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حدائق المههندسين 3 غرف اسانسير فى العمار

    متصدر

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع في المهندسين بجامعة الدول العربية

    آل المصري جروب logo image

    شارع سليمان اباظه, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 144متر بأقل سعر وأطول فترة سداد 8 سنين

    property hills Elite logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٥٥٬٧٧٩ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة بالتقسيط في Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٢٬٨٧٥ جنيه

    شقة 135 متر استلام قريب في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فى كليوبترا اسكوير قرب من اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 144متر بأقل سعر وأطول فترة سداد 8 سنين

    property hills Elite logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل اقل سعر في زايد من المالك الاصيل متشطبه

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيو بحري 130 م عماره منفرده علي لاند سكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | بالم باركس من بالم هيلز | 3 غرف نوم

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م استلام فوري من مالك اصيل بيع لدواعي السفر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بالمطبخ والتكيفات استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٧٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة مباشر على زايد ديونز -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش - تمويل عقاري الحي التامن الشيخ زايد

    DMG logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متبقي عليها اقل اقساط بسعر قابل للتفاوض

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 122 م تشطيب سوبر لوكس في حدائق المهندسين

    Abrag Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في قلب الحي السابع الشيخ زايد

    DMG logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي بنتهاوس بجاردن متشطبة - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري في عماره منفرده ودبل فيو من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | بالم باركس من بالم هيلز | 3 غرف نوم

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ويستاون - الشيخ زايد

    Beltone logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشبطة بكمبوند او ويست دقائق من مول العرب

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 م للبيع بسعر مميز داخل كمبوند جنة أكتوبر

    DMG logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري من مالك اصيل بجوار نادي اصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع