شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 645

16,821 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه -توسعات شرقية كمبوند كلوب هيلز

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | كمبوند كورتيارد

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد كمبوند جوار

    TG West Realtor logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط كمبوند الياسمين بجوار المهندسين

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن فيو رائع سوبر لوكس بالمطبخ و تكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن تكملة قسط نصف تشطيب كالما حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 195 متر للبيع الحي الثامن الشيخ زايد

    Like view logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمدخل خاص وحديقة كبيرة في زايد بتشطيب فاخر

    CBE New Homes logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقةفاخرة205م كمبوند بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م تفرعات شارع احمد عرابي

    Property insider logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Address Home – حدائق أكتوبر طريق زويل

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بسعر لقطة فى الحى الثامن الشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بسعر لقطه - كمبوند بالم باركس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 149م الدور الأول كالما حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التوسعات الشماليه كمبوند الصفوة ١٣٠م

    Jedar Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في بالم باركس

    Blocks logo image

3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي ال 16 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 171م الدور الثالث كالما حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٤٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م تفرعات شارع لبنان

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرفة 105م استلام فوري كمبوند صن كابيتال

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٧٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة تفرعات شارع لبنان

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بسعر لقطه فى قلب نيو زايدويست فيو

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويست هيلز بالقرب من نيوجيزة

    Blocks logo image

    ويست هيلز ريزيدنس, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى فى كمبوند صن كابيتال 6 اكتوب

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع