شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 650

16,821 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين خطوات من المهندسين وا

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في كمبوند الياسمين استلام فوري بجوار وسط البل

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين بجوار وسط البلد والكو

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة شقه للبيع تمويل عقاري متفرع شهاب بالمهندسي

    جراند هاوس logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة بالتقسيط حتى 8 سنوات في روك ايدن

    Core Real Estate Development logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م الترا سوبر لوكس كمبوند حي الأشجار

    Origin Real Estate logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح ع لاند سكيب لوكيشن مميز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جانبي 110م في حدائق الاهرام منطقة ط

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة140متر في المستثمر الصغير 6 اكتوبر سعر لقطة

    Core Real Estate Development logo image

    جنوب الاحياء, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة مطبخ وتكييفات ذا ادرس بالشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثالث 175م بأسانسير بفيلا مميزة تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين بجوار المهندسين والكو

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي 130م بجاردن 180م سوبر لوكس حي الأشجار

    Origin Real Estate logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار شارع نادى الصيد فى الدقى .

    Royal Home logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تقسيط 240م في اسراء المهندسين

    Property insider logo image

    شارع الاسراء, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م في اسراء المهندسين

    Property insider logo image

    شارع الاسراء, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في كمبوند بجوار المهندسين الكور

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٨٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة مباني حديثة للبيع في شارع مصدق الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع حدائق الاهرام 175م الدور الاول واجهة

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش كامل في شارع محي الدين أبو العز

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 200م تفرعات احمد عرابي

    Property insider logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين جاردنز خطوات من الكور

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م للبيع بحدائق الأهرام بوابة 4 منطقة ع

    My Home logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقرب من مصدق على ميدان بالدقى.

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بدون اوفر كمبوند أشجار ستى حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٣٬٤٢٣ جنيه/متر مربع