شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 636

16,821 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م تفرعات البطل احمد عبد العزيز

    Property insider logo image

    شارع عبد المنعم رياض, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمطبخ للبيع بكمبوند ذا أدريس الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حدائق اكتوبر 3 غرف كومبوند ليك فرونت

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م+ حديقة 120م من بالم هيلز متشطبه لوكس

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٢٦٬٦٢٨ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل اقل مقدم في كارميل سوديك على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٩٣٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس و متكرر منطقة المسلسلات حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بداية, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شه مميزه جدا 134 متر في كمبوند ذا ادريس زايد

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية - استلام فوري - رحاب أكتوبر سيتي

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 190 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 220 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لوكس كمبوند الحي الاسبامي حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    الحي الاسباني, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 210 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 225 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 215 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 240 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فيلدج ويست بالتشطيب و التكييفات

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ايون تاورز - الشيخ زايد

    I-Property logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع القدس الشريف المهندسين

    الاستثمار المصري logo image

    شارع القدس الشريف, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية استلام فوري المربع الذهبي - حدائق أكتوبر

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 195 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفوري شقه متشطبه بكمبوند كيان

    Property Hills VIP logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 205 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 250 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس شارع الحجاز المهندسين

    الاستثمار المصري logo image

    شارع الحجاز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 200 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع