شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 630

16,821 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 156م+153م استلام فوري وبالتقسيط ع 8سنين

    متصدر

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٥٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٠م بكمبوند اى سيتى بموقع مميز وجاهزة للسكن

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    149m Apartment First Phase in Zayed Dunes

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع فى ماونتن فيو اى سيتى أكتوبر

    Element logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه171م علي المفتاح بفيو مفتوح لاند سكيب بالتقسيط

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقة واجـهـة 140 مـتـر 3 قـطع علي الواجـهـة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 م² واجهة الدور الثالث بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دار مصر 12 – الشيخ زايد

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه 188م + حديقة 118م للبيع في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م مميزة اطلاله علي اكبر لاند سكيب وبحيرات

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع هرم عمومي المساحه 200 متر ناصيه اول بلكو

    جراند هاوس logo image

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بيع الخمائل علي اكبر لاند سكيب

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه أرضي185م بحديقة 140م اقل سعر في إشراقة

    متصدر

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند بليس جيت – الشيخ زايد

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع الخمائل جاردن متشطبة مطبخ تكيفات

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومباوند باديه ( بالم هيلز )

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م بالشيخ زايد خلف مول العرب استلام فورى /8س

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 175 متر واجهه دور رابع. فوقيه دور

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه وسط 136 متر بحري

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار هايبر وان شيخ زايد قسط يصل 8 سنوات

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقة 148 متر في كمبوند إشراقة – فيو مفتوووح

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع اقل من سعر السوق 130م دار مصر ال12

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكومباوند ليك دريم موقع مميز وسعر خيالي

    Golden Star Real Estate logo image

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع الخمائل ارضي جاردن متشطبة

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 149م بحري ناصيه افضل سعر في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع