شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 619

16,821 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدائق الاهرام واجهه ١٧٥م

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 206م جوار النادي الاهلي بقسط 10س في الشيخ زايد

    متصدر

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ٢٠٠م مدخل خاص في حدائق الاهرام

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالتقسيط في حدائق الاهرام 3سنوات

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف ف كمبوند بخدمات فندقية فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٥٠متر مميزة في ش جزيرة العرب المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات سنتين في المربع الذهبي شقق في شارع النوادي

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل 160م+جاردن75م استلام2026

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115متر جانبي بحدائق الاهرام الدور الثاني مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جانبى فيو فيلا بالبوابة الرابعة دور ثانى مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش ابو بكر الصديق -المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع ابو بكر الصديق, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٨٬٨٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 200م فيو لاند سكيب

    متصدر

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 195م متشطبة بالكامل تقسيط 0% حتى 12 سنة

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل140استلام فوري كاملة التشطيب بحري و لاندسكيب

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكييف مركزي & Smart Home اول سكن تشطيب فاخر

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2 غرف متشطبه بالكامل فى قلب نيو زايد

    متصدر

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 متر واجهة وسط بحدائق الاهرام الدور التاني

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جانبى فيو فيلا بالبوابة الرابعة دور ثانى مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع – وحدة أرضي بحديقة | تسليم فوري SUN CAPITAL –

    Home Select for real estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر جانبي خلفي بحدائق الاهرام الدور الثاني

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م تفرعات شارع شهاب

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة (١٦٧م) متشطبه بالتكييفات في زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٧٥م في حدائق الاهرام البوابه الرابعه

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري تكملة قسط بسوديك الشيخ زايد

    متصدر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220 م للبيع بغرب سوميد 6 اكتوبر مجاوره 11

    PALMYRA logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع