شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 605

16,754 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م دور ثانى واجهة تشطيب فندقى بوابة رابعة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155متر تحميل قديم تعادل 170متر سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف ابها بجوار مونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 220م في ميدان اسوان

    Property insider logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155متر تحميل قديم تعادل 170متر سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه دور اول في كمبوند الخمائل موقع مميززززز

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة 270م ميدان الجمهورية

    Property insider logo image

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة علي محور 26 يوليو مباشرا متشطبة

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 145م 3 غرف+ حديقة 76م متشطبه+تكييفات قسط

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناصيه بحرى فيو مفتوح لوكيشن مميز 2 بلكون سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس ارضي بجاردن في كمبوند الرحاب سيتي

    Core Real Estate Development logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحي البوليفارد التوسعات الشمالية

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165متر بارقى المواقع تشطيب الترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند رويال سيتي

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م في روفان سيتي الشيخ زايد استلام 2027 قسط

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في قلب القاهرة بسعر خارج المنافسة ب

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري افضل كمبوند في اكتوبر فيو مميز ج

    Property Hills Star logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م العجوزة شارع شاهين مسجلة شهر عقاري

    Royal Home logo image

    شارع شاهين, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ارضي 143 متر بحديقه مزروعه مدخل خاص

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م تشطيب سوبر لوكس بسعر لقطة بالبوابة الاولى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي 6اكتوبر

    Alaqariah For Investment logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٧٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز بفيلا شيك سوبر لوكس بالمطبخ والتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م تفرعات شارع سوريا

    Property insider logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع