شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 563

16,754 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Magnificent Ground Apartment+Garden Beverly Hills

    متصدر

    The Choice For Real Estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120 م للبيع 6 اكتوبر الحي الثالث تشطيب سوبر لو

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه-3غرف-ريسيل بدون اوفر او ويست-بمقدم 1,634,605ج

    Coldwell Banker Wealth logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة علي محور 26 يوليو مباشرا متشطبة

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م 3 غرف+غرفة نانى فيو حمام سباحة قسط 9سنين

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع ب اقل سعر في الماركت في اوو ويست

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة من شركة المراسم الدولية متشطبة ف زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة ريسيل متشطبة ف قلب زايد بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٤٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في دريم لاند، أقل سعر بالسوق

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ف زايد مع سوديك بمقدم935K وقسط ع8س

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٦٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ريسيل للبيع بأقل سعر بدون اوفر

    Coldwell Banker Wealth logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من اوراسكوم ساويرس دقائق من الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+50م جاردن استلام فوري+قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع ف الشيخ زايد من ديونز

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشيخ زايد متشطبة ف سولانا -اورا

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة 148م في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع