شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 524

16,754 عقارات أخرى
  • 28

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة اكسترا بموقع خدمي متميز بالمطبعه

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع المطبعه, المطبعة, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- اقل مقدم موجود في اكستنشن الكلوب برايم فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣٠٠ متر في الدقي. موقع مميز

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع شارل ديجول, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اكسترا A Class برايم لوكيشن ع المنصورية

    Al Beltagy Real Estate logo image

    طريق المنصوريه, مشعل, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفورى في زايد القديمة قسط من غير فوايد-190م

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تشطيب الترا سوبر لوكس باقل سعر في الكومباوند

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجوار اركان الشيخ زايد بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة بمساحة 210م في مصدق الدقي

    Good Deals logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 165 م مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بكمباوند جرين 5 التوسعات الشمالية

    Abrag Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار الخدمات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 130م جانبية جنب البوابة مباشرة

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فيو علي اللجون في ماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فورى متشطبة بجنينة فى كيان اكتوبر

    متصدر

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفورى في زايد القديمة قسط من غير فوايد-190م

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م ألترا لوكس أمام نادي الصيد الدقي

    متصدر

    The Avenue Properties logo image

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفورى في زايد القديمة باقساط من غير فوايد

    NABAJ logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفورى في زايد القديمة باقساط من غير فوايد

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 800k=شقة + 98م جاردن -3 دقائق فقط من مول مصر

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة للبيع في كمبوند زيد ويست

    Abrag Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو، مدينة أكتوبر

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل - لقطهه اقل مقدم و متبقي في زد برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفورى في زايد القديمة قسط من غير فوايد-190م

    NABAJ logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع