شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 520

16,754 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقــة 3 غـــرف للبيــع في سوديك, أقل من سعـر السوق

    Najd Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار الخدمات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في طيبه جاردنز - مول العرب

    Vida Solutions logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجارن متشطبة بآفضل سعر في باديه

    Real Vision logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جنه اكتوبر بجوار مول العرب !

    Vida Solutions logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على شارع النزهه دايراكت بقسط ربع سنوى 150 الف

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح وموقع مميز شقة 165م شارع السودان الرئيسي

    El Marwa For Real Estate logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بسعر محروق

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 م مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في الكمبوند استلام فوري متشطبة للبيع

    Driven Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في طيبه جاردنز بجوار مول العرب !

    Vida Solutions logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 300 متر بشارع اسراء المعلمين

    Good Deals logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقةفي كمبوند الخمائل المرحله الثالثه

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في كمبوند بروميناد بجوار نيو جيزه

    Vida Solutions logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في المهندسين شاهد الصور

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع وادي النيل, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بدار مصر – الحي 12، الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة بالتكييفات بسعر مميز في فيلدج ويست

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل جاهزة للإستلام موقع مميز في VYE

    Apart Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٢٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف كمبوند ليك فرونت حدائق اكتوبر نص

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مسجلة 265م بميدان أبو الكرامات المهندسين

    Good Deals logo image

    شارع أبو الكرامات, العجوزة, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحات من 140م الي 205 حدائق اكتوبر المسلسلات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في حي الاشجار علي طريق الواحات !

    Vida Solutions logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف جولز استلم قريب جدا بجوار بالم هي

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع