شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 505

16,754 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 متر للبيع فى كمبوند جرين 3 امام امريكانا

    Royal Hub Real Estate logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقـدم كاش في نيو زايـد | شقة كاملة التشطيب

    Najd Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ع النيل مباشر ف قلب الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك-استيتس ريزيدنس-شقه 3 غرف متشطبه

    Premises logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٨٩٬٥٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك شقة169م متشطبة بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف سولانا - ora

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في vye سوديك 156م ريسيل على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٤٤٬٥٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك شقة173م متشطبة بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – أمبرفيل، نيو جيزة

    Zayed Homes logo image

    أمبرفيل, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 167م+حديقة116م متشطبه بالكامل

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقـة استـلام فــوري | أقساط حتى 2029 | موقع مميـز

    Najd Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام 120م الدور الثالث منطقه ن

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخر للبيع ف افضل كموندات الشيخ زايد فيو التبة

    Property Hills Star logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف بمدخل خاص ومتشطبة بفيو مميز

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م كلها على الواجهه الحي الثامن الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن كمبوند الخمايل تشطيب كامل

    Guides Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في أبراج زيد، الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م متشطبة للبيع فى بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبنظام فيلا من ديونز الشيخ زايد امام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة للبيع امام هايبر 1 استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة بنتهاوس برووف خاص وغرف إضافية بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لوكيشن مميز أمام جامعه MSA بجوار أو ويست

    Property Hills Star logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند جرين 3 امام امريكانا بلازا

    Royal Hub Real Estate logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جاردينيا الشمس بجوار مول العرب

    Vida Solutions logo image

    جاردينا الشمس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقرب استلام للبيع في جولز جانب نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٢ جنيه/متر مربع