شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 464

16,747 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ع المفتاح قسط 10سنين ف زايد

    Property Hills Star logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في كمبوند زايد هايتس – الشيخ زايد فرص

    Zayed Gate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في حى البوليفارد-استلام فورى قسط ع 3سنوات

    Core Real Estate Development logo image

    جاردينا الشمس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع قريب جدا للشيخ زايد من شركة درة

    Property Hills Star logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام 185م الدور الرابع منطقه ك

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 157م للبيع في PX Palm Hills October

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحدائق الأهرام 120م منطقه ع الدور3

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن متشطبة جاهرة للمعاينة فالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضى للبيع سوبر لوكس فى كارنيل نيو جيزة

    Guides Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170متر فى كمبوند بيراميدز هايتس فيو الاهرامات

    Guides Real Estate logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بمقدم1.4M وقسط10س بفيو لاند سكيب.

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب فى ايفر امام مستشفى دار الفؤاد بزايد

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ارضي بجاردن ف الشيخ زايد استلام قريب

    Property Hills Star logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشبطه بالكامل ب مقدم ٥٪؜ واقساط ١٠ سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بميني كمبوند واحة زايد – الحي 7

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحه 135 بكمبوند امام جامعه MSA مباشرة

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    ميدان واحة الريحان, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م استلام فوري في ليك فرونت حدائق اكتوبر

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول دور متشطب إطلالة لاجون استلام 2026 تقسيط 2030

    Properties-Today.com logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متشطبة فى بيراميدز هيلز شركة اورا

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة امتلك شقتك 3غرف بفيو لاجون امام جامعةMSA

    New Home for Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بمساحة كبيرة في الحي السابع – المجاورة

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل و بفيو مميز في ذا استيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | مباشر على بحيرة | 3 غرف

    The Way logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٠٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزا في دريم لاند استلام قريب جدا للبيع

    Property Hills Star logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف 196م استلام فوري في باديه 6.150.000

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع