شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 463

16,747 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم باركس: استمتع بحياة الرفاهية في قلب 6 أكتوبر

    Selection Code logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري تقسيط 10 سنين في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م متشطبه بالتكيفات بمقدم 2مليون أو 14 كاش

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على شارع 40 متر و شارع 18 متر

    Golden house logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 140م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطه قرب جامعه النيل بمقدم313ألف قسط ع12س

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لبيع شقة فيو مفتوح بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Sphinx company logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م متشطبه بالتكيفات بمقدم 2مليون أو 14 كاش

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط علي سنوات شقة بلبشيخ زايد مساحة 155م اقساط

    property hills Elite logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في موقع مميز بالمهندسين – شقة مفروشة ومجهزة

    Bond & Key logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو مفتوح سوبر لوكس بالمطبخ اسانسير

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر تنافسي بالتوسعات الشرقية بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م متشطبه بالتكيفات بمقدم 2مليون أو 14 كاش

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز لشقة الترا سوبر لوكس في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح ع النادى لوكيشن مميز الترا مودرن بالمطبخ

    Compact Real Estate Company logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على شارع 40 متر و شارع 18 متر

    Golden house logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في Sun Capital استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب بجوار نيو جيزة الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لبيع شقه الترا لوكس بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Sphinx company logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطه قرب جامعه النيل بمقدم313ألف قسط ع12س

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من بالم هيلز الشيخ زايد مول العرب

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٣٬٩٤١ جنيه

    شقه جاهزه سوبر لوكس-قسط ربع سنوي703الف او كاش 18

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في نايا من اميز مشروعات الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م متشطبه بالتكيفات بمقدم 2مليون أو 14 كاش

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة خاصة فيو الاهرامات

    Inn Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع