شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 447

16,747 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٨٠ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٨٠ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي سوبر لوكس لاند اسكيب فيو

    Roots Development logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة176م متشطب بالتكيفات أستلام شهور الكارما كمبوند

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقـة جـاهزة للاستــلام | تراس مميـز |سوديك, زايــد

    Najd Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٥٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي مسلسل 3 علي شارع البوابه الرئيسيه

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المربع الذهبي حدايق اكتوبر المسلسلات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن شقة 220م بجاردن للبيع بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٤٧٬٧٥٠ جنيه

    45% Off | Sun Capital Apt | Ready to Move | 10% DP

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧١٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة ١٧٧ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٧٤ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٧٤ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه 84 في مسلسل 2 المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    155م دقيقة من شارع النوادي مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٨٠ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن كاملة التشطيب في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بجاردن متشطبه في بالم هيلز 6 اكتوبر

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقـة كـاملة التشطيب | استلام فـوري | باديا, أكتوبر

    Najd Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع