شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 375

16,747 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اي سيتي اكتوبر مفروشه بالكامل

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اي سيتي اكتوبر مفروشه بالكامل

    Element logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه مع احسن المطوريين ب قسط يصل ل 10 سنين

    ويست جايت, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا هيليدج بجانب الجريا سوديك بمقدم 5%

    Vida Solutions logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل ارضي بجاردن موقع ممتاز متشطبه

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جنب نادي الجزيرة – حياة راقية في Signature

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 196م متشطبة علي المفتاح بسعر مغري داخل بيفيرلي

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ع فيو التبة بجوار الربوة ف زايد

    Property Hills Star logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤١٥٬٣٦٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه بالكامل في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف مع مدار(ازها) تشطيب كامل-زايد القديمة

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة بالتكييفات فى نمق بجانب بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى سعر مميز جدا للبيع باديا بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بيراميدز هايتس فيو مميزة بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧١٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول طرح لكمبوند The Hillage الشيخ زايد متشطبة 5%

    Vida Solutions logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مفتوحة على اللاندسكيب

    The Polygon logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى فورتى ويست بجانب سيكس ويست

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع فوري بأقل سعر للشقق في MV the Lake

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فورى فندقية متشطبة فى زد بجانب الربوة وأليجريا

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في ويستاون جاهز للاستلام

    The Polygon logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو مميز فى فيلدج ويست بجانب رويال سيتى

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى فيلدج ويست بجانب كايرو جيت

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب بسعر مغري بجانب هايبر 1

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٨٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه مع احسن المطوريين ب قسط يصل ل 10 سنين

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور اول متشطبه على المحور مباشرة

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كازا بيفرلي هيلز – فرصة مميزة

    Smart-Homes Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع