شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 379

16,747 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبه بالكامل بأجهزة ووحدات المطبخ

    REV Real Estate logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٤٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كيان

    Buyerside logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري،قسط يصل 8 سنين، فيو زد بارك

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بدفعة أولى 1.5%، وأقساط لمدة 12 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جميلة للبيع في كارنيل، الجيزة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٣٦٬٠١٥ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٣٠الف توتال ١٢ مليون

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    لفترة محدودة خصم 40% فى باديا لا تفوت الفرصة الان

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 181م جاهزة للسكن في اويست امام مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي شارع عرضه 250 متر - المربع الذهبي مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٣٦٬٠١٥ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٣٠الف توتال ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن فيو الهرم في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بسعر أقل من الماركت في هايد بارك شيخ زايد

    TREX logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 30% وحدات سكنية استلام فوري بحدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٤٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في دريم لاند، أقل سعر بالسوق

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اميز لوكيشن و قطعة حدائق اكتوبر مسلسل3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٤٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في دريم لاند، أقل سعر بالسوق

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لوكيشن مميز بكمبوند VLEVELS امام بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف بجنينة في هايد بارك زايد أمام نادي الجزيرة

    TREX logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في جاسبر نيو جيزه

    plan-B logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٣٦٬٠١٥ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٣٠الف توتال ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع