شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 380

16,747 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة اكسترا فيو مفتوح سكن خاص بالهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع سهل حمزه, العريش, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري بأقل سعر في مارڤيل - نيو زايد

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م للبيع في الدقي بالقرب من ميدان المساحه

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم للبيع اويست تشطيب كامل

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع A Class بأرقى مواقع المحافظة اول الهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع جمال الدين الافغاني, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع A Class فيو مفتوح برايم لوكيشن ع ش الهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع الهرم, مشعل, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب للبيع ب نيو جيزة كارنيل بارك

    Topaz Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف في أركان بالم بالشيخ زايد قسط 10س

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب عالي

    متصدر

    Ghoneim Real Estate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف 153م اقل سعر استلام قريب متشطبة بالكامل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقه متشطبه بالتكيفات في 6 اكتوبر

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٢٣٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٨٠ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن لوفت برايم لوكيشن ف سولانا استلام 2027 اقساط

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديه 196متر 3غرف بسعر مغري

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في اميز لوكيشن استلام فوري بمقدم 10% ل8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٨٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري امام ماوتن فيو وقريب لوصلة دهشور

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى الشيخ زايد مقدم 10% قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو الاهرامات A Class ع ش الهرم الرئيسي

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع الهرم, مشعل, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن139م² استلام فوري بـ15% وقسط حتى8سـ

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بافضل موقع فيو الاهرمات اقساط 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 131م 3 غرف باقل مقدم واقساط تصل ل 10 س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٤٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المهندسين حوالي 250متر 3 نوم و3 حمام

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام ماوتن فيو وقريب جدا لوصلة دهشور شقة نصف تشطيب

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع