شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 332

16,747 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالخمائل المرحلة الاول تحميل بسيط موقع مميز

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 209م بالويست تاون سوديك ويست

    Adagio Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٩٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل اقل سعر ماركت في باديه بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م فيو فيلا قسط على 24 شهر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكيشن ممتاز - فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس استلم فورا وبالتقسيط ع سنتين

    متصدر

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة في الشيخ زايد داخل بالم هيلز

    Inn Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢٦٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فورى -لوكيشن مميز - أفضل سعر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري كورنر بماونتن فيو بموقع مميز

    Inn Properties logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - فيو لاندسكيب - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٩٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه ارضي بجاردن للبيع في جولز 184 متر 3 غرف

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٨٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو جيزة 225 متر 3 غرف بسعر لقطه

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا ادريس 134م بالمطبخ والتكييفات بسl

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكيشن ممتاز - فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط علي سنتين ادفع 50 % واستلم الان

    متصدر

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - استلام فورى - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى - افضل سعر - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة 140م دور اول سوبر لوكس بجوار شارع الجيش

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة على النيل مباشر في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر فى الماركت- إستلام فورى -لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجراج واجهه امامية فيو مميز سكن A Class

    Al Beltagy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بحديقه بتلهضبه موقع مميز جدا وتبع عاليه

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في سوديك كمبوند فاي سوديك

    Inn Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام استلام فورى فيو على السور مباشرة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - شقة 175متر واجهة امامية بموقع مميز جدا بحد

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع