شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 117

16,542 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اقرب استلام في مارفيل بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٣٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٨٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في لوكيشن مميز متشطبه بالكامل علي 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٢٧٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م في جاردين ليك مقدم%5 وقسط علي 8 سنين

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    139م فيو مميز بمقدم يبدا من 5% وقسط يصل الى 9 سنين

    Promax Property Investors logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م مارفيل المراسم تشطيب كامل 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م فوري فيوالمتحف المصري مقدم 10% قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزه للسكن بسعر مغري داخل فاي سوديك

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب420K وقسط على 96 شهر في شقه 141م فيFlw - ZG

    Promax Property Investors logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجاردن كمبوند بجميع الخدامات بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لوجار للبيع من جايتس بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات والمطبخ بأقل سعر في الماركت

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف استلام فوري في صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شقه متشطبه للبيع بمقدم 5 فقط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٧٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٢٧٨٬٥٣٧ جنيه

    ارضي بحديقة للبيع في بالم باركس 3 غرف 170م

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في ابراج زيد ويست فيو مفتوح

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    154م استلام 2026 متشطبه بالتكييفات قسط حتى 2028

    Promax Property Investors logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 163م للبيع كمبوند سيف ويست مقدم5%تقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 157م أكتوبر - ماونتن فيو iCity

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في ويست فيو - نيو زايد

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين 5 – التوسعات الشمالية 6 أكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم متشطبة جاهزة للاستلام تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجويا ارضى بجاردن استلام فوري بمقدم 10%

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أول سكن تشطيب ألترا سوبر لوكس شقة 3 غرف تالة

    Abrag Real Estate logo image

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٠٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٦٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع فيو مميز في تيراس بجوار اركان

    Property  Hills. logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٦٨ جنيه/متر مربع