شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 219

8,750 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالتكيفات للبيع في 205 بجوار اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبة في زد ويست في زايد مقدم 2.200.000

    Oaks Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في الجريا بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست - المرحلة الأولى

    Flag square Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج ويست متشطبة بالكامل

    The Polygon logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بيتك في قلب زايد خلال سنه ونص باطول خطة سداد

    Realm Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٧٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان في زايد بتقسيط ل 10س بدون اقساط متساوية

    Realm Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 166م بلوكيشن مميز جدا متشطبه بالكامل

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد - نص تشطيب

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم تشطيب مودرن بالتكيفات الجريا ريزدينس

    Guides Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن للبيع في فاي من سوديك

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape اقساط 8 سنين في vye

    Falcon for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر ارضي بحديقة ٣ غرف تشطيب كامل استلام الان

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع متشطبة بالكامل بكمبوند-زايد

    Property Group logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة163م متشطبة+تكييفات باقل مقدم فى قلب الشيخ زايد

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٠٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقوي فرصة لتملتك شقة بارخص سعر و مقدم 0% في زايد

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأفضل سعر ومساحة مميزة بالشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    هافن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبةفي زد ويست بالتقسيط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٤٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبروف بسعر لقطة متشطبة استلام فوري في كمبوندكيان

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز استلام فورى في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل في زايد ديونز الحي السادس

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape اقساط 8 سنين في vye

    Falcon for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع