شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 220

8,750 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأميز لوكيشن داخل جنة زايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك 3غرف في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 232م بقسط 49 الف بفيو جاردن

    New Home for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 167م كمبوند فيلدج ويست- دره

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه الترا سوبر لوكس في كمبوند زد ويست

    DMG logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | زايد ديونز الشيخ زايد

    Flag square Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقـة جاهزة للاستلام و المعاينة | موقعها مميز سوديك

    Najd Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن متشطبة بالكامل بمقدم5% ع 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | زايد ريجنسي الشيخ زايد

    Flag square Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٧٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب جنة زايد 2 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130 متر متشطبه بالكامل في كمبوند جنه زايد 1

    DMG logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | زايد ديونز -الشيخ زايد بأقل سعر

    Flag square Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن في زايد بموقع مميز وتقسيط ل 10سنوات

    Realm Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 109م بالتكيفات في كمبوند ذا ادريس

    DMG logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه للبيع في نيو زايد مع اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع داخل كمبوند الياسمين – الشيخ زايد

    DMG logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٣٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 160م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك 3غرف في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 150الف لشقة متشطبة علي 10س في زايد

    Realm Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك 3غرف بفيو Pool في قلب زايد

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك 3غرف في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180م ، الحي 16 أهالي موقع بالشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع – في الحي السابع - داخل الشيخ زايد

    DMG logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن في زايد بموقع مميز وتقسيط ل 10سنوات

    Realm Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٢٧ جنيه/متر مربع