شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 224

8,750 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة بالتكييفات برايم لوكيشن قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الترا سوبر لوكس 190م الحى16 الشيخ زايد

    IHouse development logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م في أرقى مواقع الشيخ زايد – الحي 11،

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    شارع 16, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة جاهزة في بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تشطيب كامل بمساحة 194م بمقدم 3,000,000

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ١٥٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 187م كمبوند الخمائل سوبر لوكس موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤١٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهري 35 الف و بدون دفعات شقة 3غرف امام الربوة

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 194متر متشطبة فى زايد قريب من هايبر

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن متشطبة 200متر في أليجريا بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161 م للبيع كمبوندالخمائل المرحلة الرابعة زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م بفيو مميز بمقدم1.8مليون واقساط على 12 سنه

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كايرو جيت لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 194متر متشطبة فى زايد قريب من هايبر

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك 143 متر للبيع فى الشيخ زايد

    Homy Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 135م متشطبة بالتكييفات و المطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة فى تيراس بجوار اركان بلازا الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخر للبيع ف افضل كموندات الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب سعر و موقع مميز

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م بفيو مميز كاشف زايد واقساط على 12 سنه

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م بفيو مميز كاشف زايد واقساط على 12 سنه

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م بفيو مميز كاشف زايد واقساط على 12 سنه

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع