شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 15

8,660 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٢٬٨٧٥ جنيه

    شقة 135 متر استلام قريب في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حدائق المههندسين 3 غرف اسانسير فى العمار

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٥٥٬٧٧٩ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة بالتقسيط في Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك في قلب الشيخ زايد بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزةبالتقسيط استلام فوري في Vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • أزاليا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Egyptian Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ازاليا

    3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتشطيب للبيع في ذا استيتس سوديك الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ١٥٦٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مودرن للبيع ب ويستاون بفرلى هيلز

    Topaz Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع من المالك في كمبوند ادرس 109م متشطبه

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+65م,استلام فوري اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • فاي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,فاي سوديك

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • فيلدج ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬١٩١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فيلدج ويست

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • مارفيل نيو زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,مارفيل نيو زايد

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع