شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 17

8,660 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ريسيل 198م + جاردن 78م فى سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعرشقةمتشطبةبالتكيفات وامطبخ استلام فوري فZED

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6 ويست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بيفرلي هيلز,6 ويست

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة كمبوند جرين 3 مباني ادريس

    Best Deal For Real Estate logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقة كمبوند ذا أدرس درة الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري،قسط يصل 8 سنين، فيو زد بارك

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري،قسط يصل 8 سنين، فيو زد بارك

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايتابا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايتابا

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع المستثمر الصغير سوبر لوكس

    Revalo Real Estate logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري،قسط يصل 8 سنين، فيو زد بارك

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري،قسط يصل 8 سنين، فيو زد بارك

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري،قسط يصل 8 سنين، فيو زد بارك

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بدبل فيو تشطيب سوبر لوكس مفروشة بالكامل

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك أيلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٢٤٨٬٣٦١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,محور 26 يوليو,205,كانال واك

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعرها القديم بإطلالة بحري على اللاجون

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في ريفرز فرصة استثمارية مميزة

    Aqar Misr logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بمقدم 5% وتقسيط حتى 10 سنوات

    Western House logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ١٠١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه كمبوند ازها شيخ زايد بجوار نادي الاهلي

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سولانا ويست برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • لوجار كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٠٨٬١٣٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Gates Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لوجار

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف متشطبة بالكامل استلام قريب

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام قريب شقة 160متر فى زيد اعلى فيو زايد

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فى الماركت شقة زيد اعلى فيو بارك فيو زايد

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة 160متر ابراج زيد اعلى فيو فى زايد

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 غرفة