عقارات 1 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 4

461 عقارات أخرى
  • 15

    شقق فندقية

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بجانب المتحف المصري و الاهرامات

    Crafters Real Estate logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٧٦٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في كمبوند ويست ليفز

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبع في باديا بافضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبع في باديا بافضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 81م في Skyla بمقدم 470 الف وتقسيط حتى 96 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • ريتز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٨٧٬٧٢٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ARQA Development Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,محور الضبعة,مجمع ريتز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل سعر في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في ذا أرك زايد على وصلة دهشور الآن

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام قريب في ذا أرك الشيخ زايد بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة تشطيب كامل في جاردن ليكس -هايد بارك

    RE/MAX Everest logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٧٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جدا مطبخ وتكييفات جاسبر وود

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • فيينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٤٥٬٣٧٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dream Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيينا

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية مذهلة بغرفة نوم واحدة في أيوني كورت يارد

    Residia logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى باديه بالم هيلز اكتوبر مقدم1,5%

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في أفضل موقع داخل O West

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في نيو جيزة علي الاهرامات مفروشه

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٥٥٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٤١٬٢٠٢ جنيه

    شقة غرفة واحدة بسعر مميز في او ويست- اوراسكوم

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥١٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • فيدا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elaf Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيدا ريزيدنس

    1 - 6 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بسعر الطرح 70م 5% مقدم 10 سنين متساويه

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمتر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بوحدات المطبخ والتكييفات إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٧٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه غرفة نوم واحدة للبيع 76م- بالم هيلز PX

    Rokn Real Estate logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٥٣٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمتر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذات

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٣٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Voya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع في O West Core

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٥٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك58م بحدائق اكتوبر كمبوند براح بدون مقدم

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة علي الاستلام باقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٧٬٤٧٥ جنيه

    شقة تشطيب كامل 60 متر للبيع فى باديه - اكتوبر

    TREX logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٢٬٠٢٥ جنيه

    شقة 60 متر للبيع فة باديه - اكتوبر بأقل سعر

    TREX logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • سيتي فيو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,سيتي فيو

    1 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…