عقارات 1 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 3

461 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90 متر للبيع في بالم باركس استلام فوري

    I-Move logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة برايم لوكيشن بمقدم 3% وتقسيط يصل ل 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٤٢٬٣٤٨ جنيه

    شقة بالدور الأول في موقع مميز

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٧٬٣٠٦ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في موقع شديد متميز بالدور الأول

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٦٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٩٬٥٢٥ جنيه

    فيو على الحديقة من الطابق الثالث مع مياه

    The Polygon logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨٢٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • بيجننجز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٤١٬٩٠٣ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    TBK Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست – من تطوير أورا

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٦٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة 71 متر للبيع في أو ويست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في حدائق اكتوبر كمبوند صن كابيتال

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • آقمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٦٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65م تشطيب وخدمات فندقيه امام MSA قسط 108 شهر

    Promax Property Investors logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز لاند سكيب فيو استلام فوري

    Roots Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقه بموقع متميز في اكتوبر للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 1,5% وقسط 12 سنه في يونت 65م متشطبه في Badya

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 120 شهر في 75م فيو مفتوح ومميز

    Promax Property Investors logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سولين

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٥٨٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز متشطب للبيع بالتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة علي الاستلام باقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب استلام فوري للبيع في باديا

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل نصف تشطيب في كمبوند One 33

    RE/MAX Everest logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في بالم باركس اكستنشن

    I-Move logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • ويسترا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Kastoria developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة روف للبيع في O’West Qemet استلام فوري

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بإطلالة وموقع متميز في نيو جيزة

    The Way logo image

1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٦٬٨٤٠ جنيه

    اوفر _ شقه للبيع بسعر مميز و استلام فوري في باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلاله على اللاندسكيب | استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧١٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه للبيع بأقل سعر في باديه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…