عقارات 1 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 7

461 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب موقع متميز تقسيط 10 سنوات في Owest

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تسليم قريب موقع متميز بتقسيط 10 سنوات في Owest

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فيو لاندسكيب بمقدم علي ٩ سنين Owest

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك أكتوبر مقدم330 ألف قسط على10سنين

    The Way logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات ليك فيو

    Roots Development logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١١٦٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • بريكس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٦٨٣٬٧٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بريكس

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح في دريم لاند

    RE/MAX Everest logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل سعر في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل في بالم باركس

    The Way logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 90م اقل سعر ف الماركت بادية استلام قريب

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بإطلالة الأهرامات وعائد بالدولار

    Crafters Real Estate logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ١٤٤٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • نمق

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٧٥٬٨٧٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Melee Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,نمق

    1 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | ستوديو للبيع في باديا بالم هيلز

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بسعر مميز في بالم باركس اكستنشن

    Zayed Homes logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٧٧٬٢٦٧ جنيه

    شقة ف بالم هيلز اكتوبر مطلة على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٨١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٢٧٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - موقع مميز - اقوى استثمار

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٤٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٦٬٨٤٠ جنيه

    اوفر _ شقه للبيع بسعر مميز و استلام فوري في باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز هيلز مرحلة 1

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بيراميدز هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلاله على اللاندسكيب | استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه للبيع بأقل سعر في باديه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل سعر في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٩٠٬٥٣٠ جنيه

    أقل مقدم لشقة بغرفة نوم واحدة في موقع مميز

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥١٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • نيوم أكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٢٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,نيوم اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة 1غرفة بالسعر القديم في اوراسكوم علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 81م متشطبه دور 4 فيو مميز تكملة اقساط ل 2031

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤١٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمساحه مميزه وبأقل سعر و أقساط

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع في باديه بالم هيلز متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند PX , بالم هيلز 77م متشطبة بتسهيل

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • كوبن جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…