شقق 1 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 22

1,023 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 77م برايم لوكيشن متشطبه باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٦١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مقدم وقسط للبيع بأقل سعر في الماركت بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في هايد بارك جاردن ليكس

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٤٨٬٧٥٣ جنيه

    شقه للبيع باقساط حتى 2031 بأقل مقدم متشطبة بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط فى زايد القديمه اقل مقدم385الف

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات استلام فوري للبيع

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة مقدم 375 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح اقل سعر زيد ويست متشطبة بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو لقطة في زيد ويست متشطب جاهز للسكن ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند اقمار طريق الواحات بتقسيط يصل12سن

    Vida Solutions logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٦٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في Belle Vie | بالتقسيط حتى 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%واقساط تصل الى10سنين امتلك شقتك88م اقمار

    Vida Solutions logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٦٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في ابراج اركان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع متشطبه ومفروشه في باديه-موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك من اوراسكوم فى اكتوبر و قسط على10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في ابراج اركان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٦٥٬٤٠٠ جنيه

    امتلك78م ب10% مقدم وتقسيط8 سنوات بالشيخ زايد جدا

    Vida Solutions logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز سوبر لوكس امبر فيل نيو جيزة بيع

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل من بادية بالم هيلز ب 3 مليون فقط

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 50م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 5%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل استلام فوري متشطب بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    وحدة بالتوسعات الشرقية ب اقل سعر في السوق 75 متر

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع