شقق 1 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 2

1,023 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت للبيع استلام شهر 10 فيليدج ويست

    Brokers Hub logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع في Zed West_Ora – الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو بالتكيفات فى الماركت فى ابراج زيد

    Square Real Estate logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل غرفة متشطبة بالكامل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • بارك فيوز باديا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

• 25

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة لقطة ريسيل متشطبة بالكامل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زد ويست الشيخ زايد 76 متر متشطبه

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جاردن ليك هايد بارك بسعر مميز

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل استلام فوري موقع مميز كارمل سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بعرض مميز لفترة محدودة باقل سعر

    Roots Development logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٨٥٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

• 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كامل التشطيب استلام فوري فيو لاند سكيب

    Roots Development logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز بمقدم5% امتلك شقتك متشطبة بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند رواية متشطبة بقسط علي 10سنين

    Vida Solutions logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو غرفة واحدة بسعر 890 الف

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

• 9

    شقة

    ١٬٧٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة - مقدم 177 الف وقسط 13 شهري

    Real Estate Agency logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة سكاي رامب في قلب الشيخ

    Element logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع فيو الاهرامات -الترا سوبر لوكس اول سكن

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع بفيو رائع في اويست بسعر مميز

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٤٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤١٥٬٨٣٣ جنيه

    شقة 69م بحديقة مقدم 241 الف و قسط 18 الف

    Real Estate Agency logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٣٥٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

• 10

    شقة

    ٣٬١٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى فى اشجار هايتس مطلة على مساحة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه في باديه بسعر لقطه متشطبه استلام 2028

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 85م اقل سعر ف الماركت بادية استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس لبالم هيلز موقع مميز

    متصدر

    Premium Real estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٦٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد