عقارات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في الجيزة, صفحة 4

248 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايون متشطبة بالتكيفات والفرش بأميزفيو

    Rokn Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for Sale in Zed Zayed with low price

    Core Real Estate Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب للبيع كمبوند بيفرلى هيلز سوديك موقع مميز

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فرش راقى للبيع فورتى ويست بيفرلى

    Square Real Estate logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٦٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه صف اول ع النيل استلام فوري كامله التشطيب+الفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع نادي الزمالك, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في zed westبالتكييفات

    Core Real Estate Development logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في كمبوند ذا ادريس 6 اكتوبر

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Afurnished apartment for sale Nice view ; Giza

    الدقي, الجيزة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م مفروشة بالكامل مسجلة في الدقي

    Good Deals logo image

    شارع عرفات, الدقي, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفندقية – أبراج أيون داخل مول العرب

    Rokn Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • زايد لاجونز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش– كازا-بيفرلي هيلز-الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقة في كومباوند ذا ادريس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من المالك مباشره في السياحية الرابعة - 6

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية ألترا لوكس بالحي الثامن الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع – كمبوند زايد هايتس – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أو ناين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,أو ناين من ميقات للتطوير العقاري

    1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للايجار في كاذا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سوديك 40 ويست بنظام فندقي

    Citizen Home logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١٢٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أمبرفيل – نيو جيزة الإطلالة: منطقة خضراء (Green A

    Niche Investments logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في زيد ويست الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حدائق الاهرام دور 4 بالفرش بوابة رابعة

    Hk Realestate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جولز IV

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه بالكامل للبيع - ايون كورت يارد مراكز

    Rokn Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بافضل سعر شقه للبيع في حي المستقبل الشيخ زايد

    Genova Investment logo image

    الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع مفروشة بالاجهزة في ابراج زيد

    Master Key logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع بخدمات كراون بلازا انتركونتينتال

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مفروشة تحقق عائد في الشيخ زايد بيفرلي هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • طبيعة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٢٣٬٧١٢ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة