بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 37

3,003 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتان في أليجريا – ملاك جادون وضمن السعر العادل

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين هاوس باطلاله مائيه مميزه،لاند سكيب فيو

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بحيرة مميزة – مالك جاد في البيع

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٠٤٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند Belle Vie

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند الربوة فيو مفتوح على الجولف

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك - 600 متر

    Remax Westway logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز ف في ليفيلز استلام سنة مقدم 10% فقط

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري ع وصلة دهشور290م بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر فHillage برايم لوكيشن اقساط 10س

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن فيلا متشطبة بمقدم 5% تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فزايد استلام قريب مقدم15%وتقسيط لحد 9س

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فزايد استلام قريب مقدم15%وتقسيط لحد 9س

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فزايد استلام قريب مقدم15%وتقسيط لحد 9س

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فزايد استلام قريب مقدم15%وتقسيط لحد 9س

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فزايد استلام قريب مقدم15%وتقسيط لحد 9س

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    متصدر

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبه بالكامل بالتكيفات في الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع