بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 35

3,005 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الفيلا الذكية - للباحثين عن التميز - تقسيط لمدة سن

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 223م استلام قريب بقسط ربسع سنوي 60K ع 5 سنين

    Promax Property Investors logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٢٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا في الكمبوند ( 220م - 3 طوابق ) ستلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع اخر فيلا مستقلة من سوديك جنب سولانا

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٢ متر مربع

    ١٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع و فيو مميز في الكارما أمام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى باتيو الزهراء باقل سعر الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story فاخرة ف زايد متشطبه وقسط ع10س لقطه

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١٢٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر403م باقل سعر فى ليك ويست بالتقسيط

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس استلام فوري علي وصله دهشور

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٩٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بموقع مميز في زايد

    The Polygon logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٢٢ متر مربع

    ٨٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون فيلا246م متشطب وجاهز للاستلام بسعر مميز

    Promax Property Investors logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في سوديك ويست الشيخ زايد بجوار الجريا

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٥٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيلا استلام فورى موقع مميز جدا الشيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون فيلا 224م متشطب بالفرش والتكييفات

    Promax Property Investors logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٩٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل مقدم بالتقسيط فورى فيلا كوادرو باتيو الزهراء

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر كوادرو فيلا استلام فورى بالتقسيط شيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٩٧٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في قلب الشيخ زايد و ب اقساط مميزه

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بالتقسيط فى اميز موقع الشيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في قلب الشيخ زايد و ب اقساط مميزه

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 316م من سوديك بسعر 31 مليون بالتقسيط ع 8سنين

    Property Hills... logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 316م من سوديك بسعر 31 مليون بالتقسيط ع 8سنين

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع